tel.: (+420) 775 172 860
tel.: (+420) 775 603 398
email: info@riff.cz
Říčanská 989/27
Žebětín/Bystrc
641 00 Brno mapa

zde se nacházíte:
Úvod > Nabídka reality
Detail nemovitosti

Pozemek 1102m2 s rodinným domem v uzavřeném areálu pro komerční využití i bydlení. Brno, Líšeň, ul. Holzova

Č. zak.
82619
Cena
6 500 000 Kč

Popis

***REZERVOVÁNO***


Prodej pozemku na ulici Holzově v Brně, m. č. Líšeň.  Jeho součástí je jednopodlažní rodinný dům s dvěma byty. 

 Pozemek i stavbu na pozemku lze využít pro komerční účely, i pro bydlení. Nachází se v uzavřeném areálu, kde sídlí několik dalších subjektů. Areál je oplocený, opatřený elektrickou branou, která je v noci uzavřena (dálkové ovládání). Součástí prodeje je i podíl na příjezdové cestě k pozemku. Plocha parcely je 1102m2 bez podílu na příjezdové cestě. Vlastní pozemek je rovněž oplocen. Užitná plocha domu je 161 m2.

Jednopodlažní dům je zděný.  Je napojen na elektřinu, kanalizaci, obecní vodovod a plyn. Pro užívání je třeba provést částečnou rekonstrukci, v současné době je, stejně jako pozemek, využíván komerčně. Má celkem 6 místností, vč. kuchyně, dvě koupelny a dva záchody plus další technické místnosti. Je rozdělen na dva byty.

Parcela je v územním plánu evidována jako plocha smíšené výroby a služeb, index zastavitelnosti 0,1, ale dle informace UP lze povolit více. U domu jsou postaveny na základě dodatečného platného stavebního povolení (r. 1998) přístavky, viz fotodokumentace, které nejsou zkolaudovány a zaneseny v katastru.

Nemovitost je, vzhledem ke své poloze a umístění v uzavřeném areálu, vhodná pro vybudování sídla firmy, administrativní budovy nebo provozovny. Budova je kolaudována a zapsána v katastru nemovitostí jako rodinný dům. Na nemovitosti neváznou žádná omezení, věcná břemena apod.

 

Kontaktujte makléře

Martin Helán
tel.: 775603398
mail: helan@riff.cz
Všechny nabídky makléře
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň
Líšeň