tel.: (+420) 775 172 860
tel.: (+420) 775 603 398
email: info@riff.cz
Říčanská 989/27
Žebětín/Bystrc
641 00 Brno mapa

zde se nacházíte:
Úvod > Nabídka reality
Detail nemovitosti

Rodinný dům 4+KK s velkou zahradou. Kamenná, okr. Třebíč

Č. zak.
88623
Cena
2 950 000 Kč

Popis

Rezervováno


Rekonstruovaný, zděný, podsklepený rodinný dům s velkou zahradou, velikost 4+KK, s využitým podkrovím. Dům stojí v klidné části obce Kamenná okres Třebíč. Lokalita je několik kilometrů od dálnice D1, mezi Velkým Meziříčím a Náměští nad Oslavou, 30 min autem do Brna. 

Dispozice: Jedná se o samostatně stojící dům o rozměrech 12,85 x 7,95m. V přízemí domu je velký obývací pokoj s novou kuchyňskou linkou a krbem o ploše 27m2 Který je přístupný z chodby stejně jako dva další pokoje po 13m2 a koupelna s rohovou sprchovou vanou, umývadlem a WC. Z chodby vede dřevěné schodiště na obytné podkroví. Obytné podkroví je nad celým domem. Je těsně před dokončením. Dům je částečně podsklepený klenutým sklepem.

K domu přiléhá ze severu velká zahrada o ploše 695m2. Plocha celého čtvercového pozemku je 945m2. K domu je přistavěn dřevník. 

Další informace: Jedná se o starší dům, kde v r. 2011 a 2012 proběhla rozsáhlá rekonstrukce. V celém domě jsou nová eurookna s trojskly, jsou zde nové rozvody elektřiny, teplé a studené vody, kanalizace a topení, nová štuková omítka. V 1. NP je částečně nová podlaha. V domě je v obývacím pokoji krb.

Dům je připojen na elektřinu. Zásobování vodou je řešeno vrtem 25m a domácí vodárnou (v obci není vodovod), kanalizace septikem. Ústřední vytápění zajišťuje plynový kotel na propan-butan, ohřev teplé vody kombinovaný kotel. Na zahradě je nádrž na plyn, která vydrží rok zásobovat provoz domu. Dle rozboru vody nesplňuje vodu z vrtu parametrů pitné vody, jedná se o vodu užitkovou. 

Plochy: Zastavěná plocha a nádvoří 250 m2, zahrada 695 m2 (celkem 945 m2, užitná plocha domu (1. NP a užitné podkroví) je

150 m2 + dřevník a sklep. 

Obec Kamenná se nachází v kraji Vysočina přibližně uprostřed čtyřúhelníku vymezeného městy Třebíč, Velké Meziříčí, Velká Bíteš a Náměšť nad Oslavou. Jedná se o lokalitu předurčenou pro klidné bydlení, nebo rodinnou rekreaci. V obci je koupaliště se zázemím, hřiště, hospůdka, knihovna a prodejna. V okolí je síť značených turistických a cykloturistických tras. Přímo Kamennou prochází trasa se žlutou turistickou značkou z Velkého Meziříčí do Studence.

Stavba je kolaudována jako rodinný dům, ale hodí se i pro rekreaci.

Výše uvedená cena je bez odměny RK, kterou hradí kupující a činí 5% z ceny nemovitosti.

Kontaktujte makléře

Martin Helán
tel.: 775603398
mail: helan@riff.cz
Všechny nabídky makléře
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná
RD Kamenná